Výlet rodín

Pomaličky sa blíži jún a s ním aj veselý sviatok všetkých detí. Veríme, že kúsok dieťaťa je v každom z nás, preto pozývame vás všetkých 1. júna na spoločný výlet na hrad Brekov. Deň začneme sv. omšou o 8:00. Potom nás autobus  odvezie do dediny Brekov, odkiaľ vystúpime na hrad po nenáročnej ceste. Pri hrade je veľká lúka, na ktorej sa môžeme zahrať i oddýchnuť si. Nachádza sa tam aj príjemné miesto na opekanie. Pre deti chystáme aj prekvapenie. Pridajú sa k nám aj známi a priatelia gréckokatolíci zo zalužickej farnosti. Chceli by sme vás poprosiť, ak sa k nám chcete pridať, prihláste sa v sakristii, aby sme predbežne vedeli, koľko autobusov je potrebné objednať. Ďakujeme.Viac informácií nájdete na internetovej stránke farnosti a na plagáte na nástenke vzadu v kostole.

Prílohy:
Plagát Brekov návrh.pdf